loading
Dojazd na terenie całej Polski
Dojazd na terenie całej Polski
facebook
Monika Struska
poleca
30.11.2023

Profesjonalne podejście do pracy którą wykonuje pan Maciej , pełne zaangażowanie , ciągły kontakt i relacje z oględzin polecam

facebook
Maria Isaienkova
poleca
16.11.2023

Z całego serca polecam Pana Macieja. Skorzystałam z pakietu Premium i jestem bardzo zadowolona. Usługa jest warta ceny, i bardzo profesjonalnie wykonana.

facebook
Adrian Zagó
poleca
20.09.2023

krótko -> RZETELNY PROFESIONAKISTA!

facebook
Wla Zio
poleca
04.08.2023

Jestem pod wrażeniem wiedzy i ilości pracy wlożonej w sprawdzenie auta. Trwało ponad 6h,dostałem kilkaset zdjęć i filmów. Cena znwgocjowana, wszystko zdalnie bez wychodzenia z domu. Pojechałem na goto

facebook
Adrian Golec
poleca
06.07.2023

Pełen profesjonalizm ! Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy chcą dokładnie sprawdzić swoje auto przed zakupem.

facebook
Monika Mikłaszewicz
poleca
24.05.2023

Polecam każdemu usługi Pana Maćka - wszystko sprawdzi, doradzi, pomoże i uchroni przed złym zakupem 🙂

facebook
Mateusz Kaczorowski
poleca
12.05.2023

Rzadko wystawiam opinie, jednak jakość usług świadczonych przez Pana Macieja jest na tak wysokim poziomie, że szkoda byłoby taką możliwość pominąć. Począwszy od bardzo wysokiej kultury osobistej, która nie ugina się pod próbą typowego "Mirka" sprzedawcy, który na każdy obnażony mankament samochodu reaguje defensywnie, na budzącej ogromne wrażenie wiedzy motoryzacyjnej kończąc. Pan Maciej podczas każdego kontaktu odznaczał się profesjonalizmem, dzielił wiedzą, jeszcze zanim udało się znaleźć konkretne auto, które będziemy mogli sprawdzić. Sam przegląd? Sick, czytając opinie wiedziałem, że mogę się spodziewać wysokiej jakości usługi, jednak na miejscu zostałem pozytywnie zaskoczony. Jeśli ktoś waha się czy warto dopłacić przysłowiowe kilka stówek względem popularnych firm to zaręczam, że nie będzie rozczarowany. Auto zostało sprawdzone na tyle dokładnie, że po zakupie mam poczucie znajomości jego pełnej historii, czy najdrobniejszego mankamentu. Gorąco polecam każdej niezdecydowanej osobie, a Panu Maciejowi raz jeszcze dziękuję za pomoc w wyborze auta!

facebook
Bartek Tymoszuk
poleca
04.05.2023

Polecam w 100% Bardzo szczegółowo wykonane oględziny z ogromna ilością zdjęć i skrupulatnym sprawdzeniem stanu technicznego, lakierniczego i sprawności wyposażenia. Same konkrety bez owijania w bawełnę podczas dłuuugiej rozmowy telefonicznej. Po sprawdzeniu dwóch VIN i krótkiej rozmowie telefonicznej, wytypowałem trzecie nieco droższe auto, które okazało się bezwypadkowe - po oględzinach WybierzAuto i rozmowie przez telefon, auto zakupiłem. Jest także możliwość negocjacji przez Pana Macieja ceny auta za opłatą. Na koniec otrzymałem długi e-mail z masą istotnych porad i kontaktów przydatnych każdemu właścicielowi nowo zakupionego auta. Dziękuje za usługę i pozdrawiam!

facebook
Mateusz Chrzanowski
poleca
01.05.2023

Pan Maciej to profesjonalista! Świetny kontakt, polecam!

facebook
Piotrek Buczyński
poleca
14.04.2023

Wybrałem tą firmę, ponieważ miała bardzo dobre opinie na Google. Nie zawiodłem się! Bardzo dobry kontakt, rzeczowo i konkretnie. Polecam najpierw kontakt z Maćkiem, a ze sprzedającym dopiero po inspekcji jeśli jest decyzja o kupnie. To uprości znacznie procedurę choćby weryfikacji dokumentów. W moim przypadku było to potrzebne, ponieważ auto było sprowadzane. Cała procedura trwała 4h, masa zdjęć w czasie rzeczywistym daje poczucie jakby się tam było. Oprócz dokumentacji fotograficznej są też filmy z wyjaśnieniami, na bieżąco można też zadawać pytania. Auto jest dosłownie przeskanowane, od powłoki lakierniczej, po działające wyposażenie dodatkowe, aż do śrub mocujących elementy, które fabrycznie powinny być pomalowane. Na końcu SKP i jazda próbna. Myślę, że po takiej dawce informacji, decyzja o zakupie auta jest prawdę mówiąc tylko czystą formalnością. Podsumowując, jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i rzetelności. Każdemu, kto tylko wacha sie nad decyzją o zakupie auta polecam z czystym sumieniem Wybierzauto.pl.

facebook
Michał Żero
poleca
29.03.2023

W pełni profesjonalnie wykonana usługa. Pan Maciej wykonuje i przesyła zdjęcia na bieżąco w trakcie oględzin, a dodatkowo dołącza filmy objaśniające wszystko w bardzo przystępny sposób. Nie trzeba zastanawiać się co jest na zdjęciach i jak je interpretować. Jestem przekonany, że dokładność i szczegółowość przy sprawdzaniu auta zrobi na Was wrażenie 🙂 To nie jest zwykła standardowa usługa. Pan Maciej zna różne techniki stosowane przez nieuczciwych sprzedawców "jak coś ukryć, żeby nie wyszło". Możecie mieć pewność, że u tego fachowca jeśli coś ma wyjść, to wyjdzie. Bardzo miły kontakt i zainteresowanie także po wykonaniu usługi. Cena nieco wyższa niż u konkurencyjnych firm ale w moim odczuciu w pełni uzasadniona. Poleciłem znajomym w Warszawie. Pozdrawiam!

facebook
Piotr Możejko
poleca
08.03.2023

Pan Maciej to jest fachowiec. Uchronił mnie przed zakupem ulepa. Rewelacyjny kontakt. POLECAM

facebook
Łukasz Celarek
poleca
23.02.2023

Pan Maciej bardzo dobry fachowiec który lubi swoja robote , rzetelny pomocny. Na wszzelkie pytani odowiadal cieszymy sie ze moglismy mu zaufac wszystko super omowine mnostwo zdiec i filmow pomimo ze nie bylo mnie prze inspekcji czulem ze ato jest w dobrych rekach pomoc w kupni samochodu nieoceniona Super jeszcze raz super autko Skoda Superb w nowym domu. Dzekujemy panie Macieju. Goraco polecam. Pozdrawiam panie Macieju. Zadowolony klient

facebook
Karol Sijka
poleca
14.01.2023

Sprawnie, profesjonalnie, konkretnie;) Dzięki panu Maciejowi wiadomo, co się kupuje i dostaje się poczucie pewności, że się nie przepłaca. Treściwy pakiet informacyjny po zakończeniu transakcji to bardzo przydatny i miły "gratis". Pan Maciej stara się dla klienta, co w jakiś sposób ujmuje. Zwłaszcza, że w tej branży zupełnie nie jest to normą, jak wynika z moich krótkich doświadczeń.

facebook
Angelika Angelika
poleca
27.12.2022

Zakup samochodu pod okiem Pana Macieja, to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w 2022 🙂 Wcześniejszy samochód nabyłam pod okiem kolegi, który jest fanem danej marki - niestety zakup kompletnie się nie udał - samochód stoi nadal w naprawie (6 miesięcy) i nikt nie wie co mu dolega. Tym razem do wyboru samochodu chciałam podejść bardziej profesjonalnie i powierzyć to specjaliście - nie zawiodłam się. Od pierwszej minuty do ostatniej rozmowy tel, która trwała ponad 1,5 godz (Pan Maciej wyjaśniał mi wszelkie wątpliwości związane z danym modelem) - Pan Maciej wykazał się niespotykanym dla mnie do tej pory w branży motoryzacyjnej - profesjonalizmem i rzetelnością. Na początku skupiliśmy się na odpowiednim modelu, Pan Maciej podesłał mi zestaw pytań, by wytypować kilka marek samochodów, które będą odpowiadać moim wymaganiom. Po wytypowaniu już konkretnego modelu (sinika, wyposażenia itp) Pan Maciej udał się za Częstochowę by ten samochód sprawdzić. Przez ponad 5 godzin otrzymałam setki zdjęć i kilkadziesiąt filmików z oględzin samochodu - mam pewnie teraz o nim większą wiedzę niż niejeden mechanik 🙂 Wiem na co mam zwrócić uwagę w przyszłości. Nigdy nie czułam się tak pewnie wsiadając do samochodu. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że trafiłam na Pana Macieja - spokój jaki otrzymałam jest wart każdych pieniędzy. ps. dodatkowo Pan Maciej wynegocjował mi niższą cenę za samochód 🙂 Dziękuję, bo bez Pana w życiu bym nie przebrnęła przez tego dziada handlarzynę od 7boleści.

facebook
Al Kmicic
poleca
21.12.2022

I am first time in my life writing a review for a service I used. This is by far the best service I received in Poland and I am not just talking about car service. Simply the best customer service I received in 7 years in Poland. I strongly recommend using the services of Mr. Maciej if you are looking for a pre-purchase car inspection service in the Warsaw area. It's worth every single groszy. Mr. Maciej is quite knowledgable and honest person, which is a combination that's not very easy to find in Poland. I speak intermediate Polish, however as far as I know Mr. Maciej speaks English as well, so if you are not a Polish speaker, Mr. Maciej most likely would be able to help. First of all, and most important, Mr. Maciej is expert in his field. I've never seen such detailed inspection in my car. I do not think ASO would look at the car in such detail during pre-purchase inspection. Every single part of the car was checked in detail, outer parts: body elements, wheels, rims, lights, the options of the car, climate control, the ECU errors with the special computer, moreover inner parts, engine, chassis, suspensions, brakes, the accumulator. Mr. Maciej also has quite advanced tools, special lights, tools and car computer to detect hidden defects. For instance a special camera to see the inner parts of the engine which could not be seen without disassembling the engine to detect any cracks, oil leaks, sweats in the engine, it was almost like the car had a colonoscopy 😅. He was able to detect all the past repairs. When it comes to checking the body elements, I think Mr. Maciej is extremely expert on this because he probably seen hundreds (if not thousands) of cars. He was able to detect the cosmetic issues that even experienced eyes would not easily see. He has great attention to detail and he takes his time to explain everything to the potential buyer and answers all questions. He was also quite knowledgable in the mechanical parts, and in the control station he performed a very detailed review, checking every parameter. Mr. Maciej, alongside being an expert, is very friendly and helpful person. He gives excellent recommendations before the purchase. He even warned me about the possible defects of the engine of the car I've chosen, before I even paid for the service. This is something you'd rarely find it in Poland and what convinced me the most about him. His priority is honest and in depth inspection to let buyer know what the existing and potential issues are. He does not rush the inspection to quickly get his money and disappear like most mechanics do. I bought the service that usually takes 3-4 hours, however since we had many things to check (because I had many questions), it took approximately 5.5 hours and Mr. Maciej did not rush, answered all my questions. To sum up, I'd give 100 over 100. Choose wybierzauto.pl without hesitation if you are looking for an honest expert that'd uncover all the hidden defects. Best pre-purchase service in Poland!

facebook
Piotr M. Rudnicki
poleca
23.11.2022

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Polecam Pana Macieja. Niezastąpiona pomoc przy kupnie używanego samochodu. Inspekcja prowadzona bardzo rzetelnie i fachowo. Pełna dokumentacja czynności sprawdzających, także na żywo. W moim, konkretnym przypadku zrobiono znacznie więcej niż wynikało to z zamówionego pakietu.

facebook
Marek Witak
poleca
20.09.2022

Polecam Pana Macieja, pełen profesjonalizm i bardzo szczegółowe oględziny samochodu.

facebook
Daniel Makulski
poleca
28.08.2022

zdecydowanie polecam Pana Macieja. Jego uslugi sa swiadczone na najwyzszym poziomie.

facebook
Michał Piecyk
poleca
18.07.2022

Drugi raz korzystam z pomocy Pana Macieja przy zakupie auta i drugi raz się nie zawiodłem. Usługa oraz podejście do klienta na najwyższym poziomie.